Дверний замок

Аватара пользователя
biver
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 20 авг 2020, 20:12

Дверний замок

Сообщение biver »

Чи є можливість замовити дверний замок онлайн? Чомусь зовсім не хочу ходити по магазинам в пошуках, краще витрачу час на щось інше однозначно. Шукаю ось тільки пропозиції з доставкою новою поштою, мені так зручно буде

Аватара пользователя
ivankopestikov
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 19 янв 2021, 07:48

Re: Дверний замок

Сообщение ivankopestikov »

Головне перед тим як замовляти переглянути чи ціни реально нижчі чим в інших магазинах. Ми один раз так купили набагато дорожче чим були пропозиції, тому більше не ризикуємо так.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 804
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Дверний замок

Сообщение kodrom »

А у нас замок вже багато років і замінювати його не будемо, для чого? Від працюю норм, а все тому, що гарний механізм, на сьогоднішній день досить мало таких варіантів в продажу є.

Аватара пользователя
каркаша
Сообщения: 72
Зарегистрирован: 07 апр 2020, 14:13

Re: Дверний замок

Сообщение каркаша »

biver писал(а):
30 июл 2021, 07:02
Чи є можливість замовити дверний замок онлайн? Чомусь зовсім не хочу ходити по магазинам в пошуках, краще витрачу час на щось інше однозначно. Шукаю ось тільки пропозиції з доставкою новою поштою, мені так зручно буде
От скільки ми не обирали і не переглядали варіанти, а найкращий вибір однозначно на сайті інтернет-магазину світ замків Мені здається. що у них є всі види замків, які лишень можуть бути! І що реально завжди радує, що ціна є різна, можна купити дорого фірмовий замок, а можна взяти і бюджетний теж гарної якості.

Альбина
Сообщения: 182
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:13

Re: Дверний замок

Сообщение Альбина »

biver писал(а):
30 июл 2021, 07:02
Чи є можливість замовити дверний замок онлайн? Чомусь зовсім не хочу ходити по магазинам в пошуках, краще витрачу час на щось інше однозначно. Шукаю ось тільки пропозиції з доставкою новою поштою, мені так зручно буде
Нашли где купить качественный замок? Поделитесь контактами продавца?

ГАРАСС
Сообщения: 172
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:14

Re: Дверний замок

Сообщение ГАРАСС »

Хороший врезной замок я нашел тут 740.com.ua/ru/vreznoy-dvernoy-zamok Тут большой ассортимент как врезных так и навесных замков, которые смогут подойти для абсолютно любой двери. Замки надежные, при закрывании на цилиндровый замок, скважина сувальдной части прикрывается специальным рычагом - "шторкой", препятствуя манипуляциям отмычками и затрудняя взлом. Качество замков на высоте и цена нормальная, так что вам они точно должны подойти

Ответить