Онлайн уроки з української мови

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Онлайн уроки з української мови

Сообщение kodrom »

Доброго дня! Я шукаю онлайн-уроки з української мови для поліпшення своїх навичок. Чи можете ви порадити якусь платформу або ресурс, де я можу знайти якісні уроки з української мови? Мені важливо мати доступ до професійних викладачів та матеріалів, які допоможуть мені прогресувати.

Аватара пользователя
Олег_К
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 19 сен 2022, 13:38

Re: Онлайн уроки з української мови

Сообщение Олег_К »

Привіт! Я розумію вашу потребу. Для онлайн-уроків з української мови, я б рекомендував звернути увагу на платформи як Preply і italki. На цих сайтах ви можете знайти викладачів, які спеціалізуються на викладанні української мови для іноземців. Вони надають індивідуальні уроки в режимі онлайн, де ви зможете працювати над своїми слуховими, говорінням, читанням і письмом навичками.

Аватара пользователя
vikixap209
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 13:44

Re: Онлайн уроки з української мови

Сообщение vikixap209 »

Привіт. Я б радила вам поцікавитись викладачами української мови в школах та вищих навчальних закладах. Там точно можна знайти грамотних фахівців, які допоможуть вам з вивченням та вдосконаленням знань з української мови.

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 352
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Re: Онлайн уроки з української мови

Сообщение Марійка »

kodrom писал(а):
31 май 2023, 06:19
Доброго дня! Я шукаю онлайн-уроки з української мови для поліпшення своїх навичок. Чи можете ви порадити якусь платформу або ресурс, де я можу знайти якісні уроки з української мови? Мені важливо мати доступ до професійних викладачів та матеріалів, які допоможуть мені прогресувати.
Я хотів би порекомендувати вам сайт викладачів Cererra. Цей сайт надає доступ до професійних викладачів української мови. Ви можете зареєструватись у якості учня і отримати доступ до бази кваліфікованих репетиторів з України. Cererra https://cererra.com/tutor/yazyki/ukrainskij-yazyk пропонує індивідуальні уроки в режимі онлайн, де ви зможете працювати над своїми конкретними потребами і покращити свої навички української мови. Викладачі Cererra володіють досвідом і знаннями, щоб надати вам якісне навчання та особисте супроводження на вашому шляху вивчення української мови.
Изображение

Ответить