Мультиварка у Дніпрі

Matu
Сообщения: 158
Зарегистрирован: 13 сен 2020, 15:24

Мультиварка у Дніпрі

Сообщение Matu »

Я хочу купити мультиварку у Дніпрі, в якій буду готувати плов, адже в звичайній каструлі він виходить не дуже розсипчастим. Пропонуйте гідні моделі, ціна на які не перевищуватиме 5 тисяч гривень.

Stasko
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 14 май 2020, 04:00

Re: Мультиварка у Дніпрі

Сообщение Stasko »

За такі гроші можна купити чудову мультиварку, ось у нас, наприклад, є Moulinex MK622132, в ній виходить дуже смачний плов, також в ній можна приготувати здорову їжу на пару.

Matu
Сообщения: 158
Зарегистрирован: 13 сен 2020, 15:24

Re: Мультиварка у Дніпрі

Сообщение Matu »

Це добре, що в ній є пароварка. Дочекаємось вихідних, на яких з дружиною пройдемося по магазинах, подивимося, скільки зараз коштує пропонована вами модель. Якщо ще хтось хоче залишити свій пораду, пишіть, можемо розглянути кілька варіантів.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Мультиварка у Дніпрі

Сообщение kodrom »

Matu писал(а):
26 мар 2023, 06:25
Я хочу купити мультиварку у Дніпрі, в якій буду готувати плов, адже в звичайній каструлі він виходить не дуже розсипчастим. Пропонуйте гідні моделі, ціна на які не перевищуватиме 5 тисяч гривень.
Ми замовляли нашу мультиварку у Дніпрі https://allo.ua/ua/dnipro/mul-tivarki/ модель якої Philips HD4713/40 за приємною знижкою в онлайн-магазині Алло, вона готує просто захоплюючий плов, дуже розсипчастий. Ми також готуємо овочі та курячі тефтели на пару, іноді потрібно давати розвантаження шлунку. В
и, напевно, чули про пропонованого мною виробника, у нас також кухонний комбайн та пилосос від цього бренду, вся техніка працює без зауважень. Якщо виникнуть питання, телефонуйте менеджеру, він вам обов'язково допоможе.
Изображение

ira19840
Сообщения: 84
Зарегистрирован: 03 июн 2021, 12:14

Re: Мультиварка у Дніпрі

Сообщение ira19840 »

Да, плов в мультиварке получается отличный. У меня Декс.

Ответить