Купити сонячні панелі в Одесі

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Купити сонячні панелі в Одесі

Сообщение kodrom »

Привіт, останнім часом дуже часто вимикають електрику, ось думаю купити сонячні панелі, щоб забезпечити своєму будинку автономну подачу електроенергії. Де в Одесі продаються сонячні панелі?

Kosoy
Сообщения: 141
Зарегистрирован: 30 апр 2021, 09:47

Re: Купити сонячні панелі в Одесі

Сообщение Kosoy »

Ви знаєте куди потрібно йти щоб купити сонячні панелі? Це ж безпосередньо до виробника, це ж витратити гроші на дорогу в корпорацію сонячних панелей, я б краще обмежився.

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 381
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Купити сонячні панелі в Одесі

Сообщение Matvij »

Зроби сам-ютуб канал, я думав че мій сусід вічно мідь тягне додому з мусорки, виявився розумний мужик, тепер я вже дещо чого в Інтернеті нарив, буду пробувати спорудити маленьку панельку.

Narkon
Сообщения: 132
Зарегистрирован: 28 апр 2021, 15:31

Re: Купити сонячні панелі в Одесі

Сообщение Narkon »

Доброго часу доби. У нас наприклад в місті світло включають в добу всього на кілька годин. Якщо чесно, то з таким графіком не працювати нормально, не зайнятися іншими справами просто не можливо.
Тому ми теж вирішили обзавестися сонячними панелями. Замовляли сонячні панелі у нас в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/solnechnye-paneli/ в інтернет магазині Алло.
У них зараз є вибір сонячних панелей різної потужності і за різною ціною. Раджу і вам подивитися варіанти.
Изображение

Ответить