Купити портативну колонку в Одесі

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Купити портативну колонку в Одесі

Сообщение Марійка »

Привіт. Хочу купити дитині портативну колонку на День народження. Порадьте хороший варіант, будь ласка.
На що звертати увагу при виборі такого аудіо пристрою? Буду вдячна за рекомендації магазинів в Одесі.

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 374
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Re: Купити портативну колонку в Одесі

Сообщение Alexandrov »

Привіт! Дивлячись на яку суму ви розраховуєте при виборі акустики. Було б значно легше вам радити щось більш-менш конкретно. Бо там ціни варіюються від 1 000 гривень і до 20 000 гривень (а то й більше).

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Re: Купити портативну колонку в Одесі

Сообщение Марійка »

Alexandrov писал(а):
08 фев 2023, 13:05
Привіт! Дивлячись на яку суму ви розраховуєте при виборі акустики. Було б значно легше вам радити щось більш-менш конкретно. Бо там ціни варіюються від 1 000 гривень і до 20 000 гривень (а то й більше).
Дякую за допомогу. Забула дійсно вказати бюджет. Розраховую на суму до 5000 гривень.
Хотілося б купити якісну портативну колонку для свого підлітка. Що порадите? І які параметри слід враховувати, в першу чергу?

Аватара пользователя
Nazar D.
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 17 июн 2022, 20:37

Re: Купити портативну колонку в Одесі

Сообщение Nazar D. »

Доброго дня. У вас нормальний бюджет. Можна купити за 5000 гривень класний варіант колонки. Я купив у минулому році своїй дитині акустику JBL за 3000 гривень. Дуже задоволені нею.
Наразі вони дещо здорожчали, але можна знайти класні портативні колонки зі знижками в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/portativnaja-akustika/ , як ось на сайті магазину Алло. Звертайте увагу при покупці на такі параметри, як: потужність акумулятора, частотний діапазон, інтерфейс, тип підключення та управління, ступінь захищеності від пилу та вологи.
Изображение

Ответить