Покупка смартфона!

Аватара пользователя
Wasil
Сообщения: 109
Зарегистрирован: 07 ноя 2020, 11:57

Покупка смартфона!

Сообщение Wasil »

Хочу купити собі якісний смартфон від компанії апел, хто може допомогти вирішити це питання? Я дуже люблю якість і швидкість, яка модель зараз якісна і надійна, можете порадити?

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 373
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Re: Покупка смартфона!

Сообщение Alexandrov »

Великий екран потрібен для перегляду фільмів і футболу. Взяв Xiaomi Red minute 9S. Відмінна ємність батареї і камери. Потужний процесор і велика пам'ять 4/64. Відмінні характеристики і сучасний інтерфейс за скромні Фінанси!

Аватара пользователя
vikixap209
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 13:44

Re: Покупка смартфона!

Сообщение vikixap209 »

Та так люблю дивитися на смартфоні фільми, футбол це дуже круто, і прикольно особливо круте десь в дорозі, або на відстані тому теж шукаю хорошим великим екраном, але щоб мав невелику вагу.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Покупка смартфона!

Сообщение kodrom »

vikixap209 писал(а):
14 сен 2022, 06:56
Та так люблю дивитися на смартфоні фільми, футбол це дуже круто, і прикольно особливо круте десь в дорозі, або на відстані тому теж шукаю хорошим великим екраном, але щоб мав невелику вагу.
Якщо чесно то я сам пробував дуже багато різних смартфонів до покупки свого улюбленого айфона, і скажу так не один з них мене не вразив, тому що з часом проходив рік-два і смартфона починали сильно гальмувати, це велика проблема якщо не плануєш користуватися смартфоном і по роботі по домашніх справах.
Купив собі iphone 13 https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobi ... ne-13.html тут магазині фокстрот дуже хороший магазин з великим асортиментом різного товару не тільки смартфонів. Даний смартфон виглядає дуже стильно а його характеристики це щось чарівне. зараз він по хороших скидках йде.
Изображение

Nikolay77
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 17 сен 2022, 22:35
Откуда: Москва
Контактная информация:

Re: Покупка смартфона!

Сообщение Nikolay77 »

kodrom писал(а):
14 сен 2022, 06:58
vikixap209 писал(а):
14 сен 2022, 06:56
Та так люблю дивитися на смартфоні фільми, футбол це дуже круто, і прикольно особливо круте десь в дорозі, або на відстані тому теж шукаю хорошим великим екраном, але щоб мав невелику вагу.
Якщо чесно то я сам пробував дуже багато різних смартфонів до покупки свого улюбленого айфона, і скажу так не один з них мене не вразив, тому що з часом проходив рік-два і смартфона починали сильно гальмувати, це велика проблема якщо не плануєш користуватися смартфоном і по роботі по домашніх справах.
Купив собі iphone 13 https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobi ... ne-13.html тут магазині фокстрот дуже хороший магазин з великим асортиментом різного товару не тільки смартфонів. Даний смартфон виглядає дуже стильно а його характеристики це щось чарівне. зараз він по хороших скидках йде.
Изображение
Спасибо

Kermi
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 18 июн 2022, 20:46

Re: Покупка смартфона!

Сообщение Kermi »

Выбор нового смартфона всегда достаточно сложный и ответственный процесс. Каждый год рынок заполняет множество новых моделей смартфонов. Я поклонница Apple. Моя цель это покупка телефона Apple iPhone 14 Pro 512GB Silver https://rozetka.com.ua/apple-iphone-14- ... 352490745/

Изображение

barbara
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 10 янв 2022, 13:48

Re: Покупка смартфона!

Сообщение barbara »

Доброго дня! Відмінний вибір аксесуарів Motorola подивіться тут – https://ua-motorola.com/accessories/ товар відмінної якості та сервіс працює на високому рівні. Замовлення оформляються оперативно та доставка приходить у стислий термін. Доставка приходить у стислий термін по всій Україні.

Qiwi
Сообщения: 165
Зарегистрирован: 26 июл 2021, 16:51

Re: Покупка смартфона!

Сообщение Qiwi »

Всем привет. Спасибо за хорошие советы. Я тоже хочу купить себе новый смартфон по нормальной цене, но пока выбираю варианты и ищу, где можно купить в кредит.

Ответить