Букет для чоловіка

Аватара пользователя
vikixap209
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 13:44

Букет для чоловіка

Сообщение vikixap209 »

Ви мені можете підсказать які букети дарують чоловікам? Скоро буду йти на день народженя свого друга. Зараз квіти дарять не тільки жінкам, вот я хочу окрім головного подарунка, подарувати квіти.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Букет для чоловіка

Сообщение kodrom »

Торік подарував братові чоловічий букет на день народження, ну там горілка, ковбаса, кола, овочі, зелень та багато іншого можна покласти. Хоча я не думаю, що це добрий варіант для вас.

Аватара пользователя
vikixap209
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 13:44

Re: Букет для чоловіка

Сообщение vikixap209 »

Ну, звичайно, що такий букет мені точно не підійде, як ви собі уявляєте, що я йду до хлопця на день народження з пляшкою горілки, там же будуть його родичі. Просто я впевнена що є такі квіти, які дарують чоловікам.

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 352
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Re: Букет для чоловіка

Сообщение Марійка »

vikixap209 писал(а):
08 сен 2022, 15:30
Ви мені можете підсказать які букети дарують чоловікам? Скоро буду йти на день народженя свого друга. Зараз квіти дарять не тільки жінкам, вот я хочу окрім головного подарунка, подарувати квіти.
Мужикам можно дарувати, будь які квіти, можна сказати як і дівчатам. У цьому магазині ви знайдете розноманітні букеті для чоловіків є послуга доставка по Львову. Купила чоловікові Букет з цікавинками що до нього входить вже самі подивитись. Всі авторські букети виглядають дуже гарно, ціні не дуже низьки, но заголом нормальні..
Ви гарантовано отримаєте свіжий букет, хоча, якщо ви мешкаєте поруч із звичайним магазином, ви можете самі зайти до нього. Направлення я вам дав, далі вже самі, можете для консультації зателефонувати менеджеру.
Изображение

Akkoo
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 18 окт 2020, 09:33

Re: Букет для чоловіка

Сообщение Akkoo »

Якби я захотів на подарунок квіти, то хотів би якісь троянди чи щось в цьому напрямку. Ось тут https://klymenko-time.com/uk/obshhestvo ... ak-vybrat/ є поради, як швидко та правильно обрати букети на подарунок. Потрібно враховувати вподобання людей, яким збираєтесь дарувати ці квіти. Успіху вам!

Anita
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 05 мар 2023, 19:09

Re: Букет для чоловіка

Сообщение Anita »

Можливо вам варто замовити букет із алкоголю та різних смаколиків для чоловіків(горішки, фісташки, сир до пива і подібне)?

Ответить