Меблі в квартиру!

Аватара пользователя
Wasil
Сообщения: 109
Зарегистрирован: 07 ноя 2020, 11:57

Меблі в квартиру!

Сообщение Wasil »

Привіт. Яка у вас меблі в квартирі? В якому стилі? Робимо ремонт і поки не знаю, на що мені звернути увагу і які меблі придбати? Може підкажіть перевірені магазини.

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 373
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Re: Меблі в квартиру!

Сообщение Alexandrov »

Доброго дня всім. Особисто я боюся замовляти щось дороге по Інтернету, як ніяких не знаєш, що отримаєш в результаті, тим більше, що я ніколи не оплачую товар на перед, ну не довіряю я.

Аватара пользователя
vikixap209
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 13:44

Re: Меблі в квартиру!

Сообщение vikixap209 »

Зараз в століття інтернету, все замовляють товари по інтернету, так вигідно і не дорого виходить, так що і Вам рекомендую надходити таким чином заощадите гроші і час на пошуки потрібного товару.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Меблі в квартиру!

Сообщение kodrom »

vikixap209 писал(а):
05 июл 2022, 17:40
Зараз в століття інтернету, все замовляють товари по інтернету, так вигідно і не дорого виходить, так що і Вам рекомендую надходити таким чином заощадите гроші і час на пошуки потрібного товару.
Якщо вас цікавить магазин меблів https://mebel-24.com.ua/uk можете подивитися каталог і підібрати для себе оптимальний варіант меблів за доступними цінами.
Ми днями замовили дитині комп'ютерний стіл Ніка за 4221 гривню зі знижкою, ось сьогодні отримали і склали, виглядає чудово, матеріал якісний, дитина задоволений, користується із задоволенням, там багато відділень і можна зручно розкласти всі свої речі, книги і зошити.
Изображение

Аватара пользователя
Jones
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 06 дек 2021, 17:19

Re: Меблі в квартиру!

Сообщение Jones »

А безкаркасні меблі варто купувати?

Аватара пользователя
Karbid
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 19 ноя 2022, 18:52

Re: Меблі в квартиру!

Сообщение Karbid »

А ви як вважаєте? Адже не спроста задаєте таке питання, певно, для себе вже вирішили. Особисто мені безкаркасні меблі подобаються. Я купував їх в Арт-Пуф. https://art-puf.com/ Фірма давно на ринку, тому мають багато якісних моделей таких меблів. Причому меблі оригінальні, неповторні, які чудово вписуються в дизайн і оживляють інтер'єр. Безкаркасні меблі мають багато переваг. Насамперед, вони зручні, в них можна гарно відпочити. Такі меблі легкі, їх просто переміщати з місця на місце в пошуку найкращої дислокації. Такі меблі яскраві, вони стають окрасою дитячої кімнати чи куточка релаксу.
Изображение

Ответить