Які купальники актуальні в 2021?

Аминна
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 17 окт 2020, 21:00

Які купальники актуальні в 2021?

Сообщение Аминна »

Хочу купити купальник, передивилась кучу всього, нічого не подобається. Що буде актуальне? Висока посадка плавок? Бюстьє? Топ?

Ukkas
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 05 янв 2021, 10:55

Re: Які купальники актуальні в 2021?

Сообщение Ukkas »

Вообще много есть современных стильных моделей, но тренд этого года наверное купальник с сеткой. Такие купальники выглядят очень дорого и за счет своего пошива могут скрывать кое-какие недостатки фигуры.

Изображение

marysnow0
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 21 янв 2021, 09:53
Откуда: Дубно
Контактная информация:

Re: Які купальники актуальні в 2021?

Сообщение marysnow0 »

Купуйте, те що вам сподобається і буде зручне. Якщо любите засмагати краще всього брати розділений купальник, буде гарніший колір шкіри. Бо суцільний перекриває більшу половину тіла - сонце не попаде. Бо та мода - це одного місяця один купальник популярний, а другого місяця інший :D

alion
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 20 июл 2021, 12:33

Re: Які купальники актуальні в 2021?

Сообщение alion »

мне нравятся цельные купальники.

darin
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 10 ноя 2021, 14:43

Re: Які купальники актуальні в 2021?

Сообщение darin »

Тоже нужен был стильный купальник. На форумах мне порекомендовали магазин https://milashop.com.ua/kupalniki/razdelnyie/, там я по выгодной цене заказала модный и удобный купальник.

ГАРАСС
Сообщения: 172
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:14

Re: Які купальники актуальні в 2021?

Сообщение ГАРАСС »

А где купить красивые пляжные туники, не подскажете?

Альбина
Сообщения: 182
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:13

Re: Які купальники актуальні в 2021?

Сообщение Альбина »

Хочу порадити вам літні туніки купити тут https://lavisio.com.ua/ua/g53279755-ply ... ty-shifona Халат для пляжу із шифону допомагає шкірі дихати – у такому одязі влітку не спекотно. Ця тканина легко переться і швидко висихає. Напівпрозорі моделі у яскравих кольорах елегантно виглядають на жіночій фігурі, надаючи їй пікантності та спокусливості. В магазині великий вибір моделей та кольорів, тож ви можете обрати класні туніки гарної якості за невелику ціну.

Ответить