Де замовити жіночі босоніжки?

vikixap209

Де замовити жіночі босоніжки?

Сообщение vikixap209 »

Дівчатка, мені потрібна ваша допомога, підкажіть мені інтернет магазин з жіночим взуттям, мені потрібно купити босоніжки. По магазинах ходити особливо нема часу, але літнє взуття купити необхідно, старі вже виглядають зовсім погано.

kodrom

Re: Де замовити жіночі босоніжки?

Сообщение kodrom »

Вам відомо, що така пошукова система? Самостійно шукайте собі взуттєвий інтернет магазин. Особисто моя думка, немає різниці, де ви купите босоніжки, головне вибрати хорошого виробника.

vikixap209

Сообщение vikixap209 »

Ось що стосується виробника, якщо він вам відомий тоді напишіть мені його, торік коли я купила босоніжки, не відносячи їх і сезон понесла їх у ремонт. Можете мені пропонувати також і офлайн магазини, головне, щоб ціни в них були не високі.

Марійка

Сообщение Марійка »

vikixap209 писал(а):
05 июн 2022, 11:51
Дівчатка, мені потрібна ваша допомога, підкажіть мені інтернет магазин з жіночим взуттям, мені потрібно купити босоніжки. По магазинах ходити особливо нема часу, але літнє взуття купити необхідно, старі вже виглядають зовсім погано.
Добрий день. Якісне взуття за 500 гр точно не купіть, потрібно буде трохи витратитися, ось на цьому сайті у вас є можливість вибрати якісні жіночі босоніжки https://vittorossi.ua/shop/zhenskie_mod ... osonozhki/ бренд Vitto Rossi, возможно ви коли-небудь чули про такого виробника . Ціни для такого якісного товару низькі, тим більше знижок.
Мої босоніжки досить легкі, м'яка шкіра, мозолів не натирає. Напрямок я вам дала, далі думаю вже розберетеся самі, добрих вам покупок.
Изображение

Ответить