Косметика

illona
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 16 май 2022, 10:23

Косметика

Сообщение illona »

Подскажите хороший магазин качественной уходовой косметики.

Marda
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 16 май 2022, 12:43

Re: Косметика

Сообщение Marda »

Привет, конечно вариантов есть множество в таком вопросе, но просто если вас такое интересует, то можете обратить внимание на интернет магазин AMELIhttps://ameli-nails.com.ua/ , в котором такая продукция предоставлена от лучших производителей по вполне приемлевым ценам, так что запросто можете обращаться.

Alex25
Сообщения: 111
Зарегистрирован: 27 дек 2021, 17:03

Re: Косметика

Сообщение Alex25 »

Подыскиваю качественную косметику, по нормальной цене. Предложений в интернете конечно много и цены очень разные. Пока что не могу определиться.

Альбина
Сообщения: 182
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:13

Re: Косметика

Сообщение Альбина »

Очень подсела в последнее время на натуральную косметику ручной работы. Стала заказывать в магазине Душка все для ухода за телом. Сначала заказала гель для душа И после первого использования мне они так понравились, что я заказала себе аж пять разных вариантов. Мало того что запах у них невероятный, так и кожа после этого геля такая мягкая, да и состав максимально натуральный. Очень рада, что перешла на данную продукцию и вам советую.

Мерил
Сообщения: 134
Зарегистрирован: 11 июн 2020, 18:29

Re: Косметика

Сообщение Мерил »

А Ви вже чули про сольові дезодоранти? Вони є чудовим вибором для тих, хто піклується про своє здоров'я, адже в них немає хлоргідрату алюмінію та інших шкідливих синтетичних компонентів. Сольові дезодоранти створюються на основі такого природного компонента, як алюмокалієві галуни, що мають чудові в'яжучі, бактерицидні та підсушувальні властивості.

Аватара пользователя
Slava
Сообщения: 91
Зарегистрирован: 08 сен 2020, 07:55

Re: Косметика

Сообщение Slava »

Підкажіть як можна зрозуміти що склад косметичних засобів безпечний?

ira19840
Сообщения: 84
Зарегистрирован: 03 июн 2021, 12:14

Re: Косметика

Сообщение ira19840 »

На Мейкапе заказываю всю необходимую косметику.

Oliver
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 07 сен 2020, 07:14

Re: Косметика

Сообщение Oliver »

Slava писал(а):
17 июн 2023, 09:30
Підкажіть як можна зрозуміти що склад косметичних засобів безпечний?
Зараз є спеціальні сервіси, завдяки яким можна із телефону в онлайн режимі проводити аналіз складу косметики https://cosmosweet.com/ Також можна робити пошук засобів по компонентах, фільтрувати косметичні продукти по бренду та категорії. Сервіс дуже зручний та ним досить просто користуватися.

Lesya
Сообщения: 260
Зарегистрирован: 13 янв 2022, 11:31

Re: Косметика

Сообщение Lesya »

Купівля професійної косметики в інтернет-магазині Be Beauty - прекрасне рішення для тих, хто хоче мати чудовий вигляд без особливих витрат! Я був вражений високою якістю продуктів BEAUTY BOX, які входять до цього набору. Всі засоби виявилися ефективними і дійсно робили свою роботу. І ціни мене приємно здивували - вони досить доступні. Доставка також була дуже швидкою, що особливо важливо для мене, який живе в Україні. Я також оцінив зручні варіанти оплати - і карткою, і готівкою. Загалом, я дуже радий своїй покупці і рекомендую всім звернути увагу на цей магазин.

Ответить