Оригінальний дизайнерський букет у Львові

Matu
Сообщения: 158
Зарегистрирован: 13 сен 2020, 15:24

Оригінальний дизайнерський букет у Львові

Сообщение Matu »

Їду на весілля до свого двоюрідного брата, потрібно подарувати нареченій якийсь гарний дизайнерський букет. Друзі, може, ви були колись у Львові і знаєте хороші квіткові магазини?

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 381
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Оригінальний дизайнерський букет у Львові

Сообщение Matvij »

Коли приїдеш до Львова, там уже попитаєш, тобі обов'язково допоможуть. Я був 2 рази у місті Львів, але квіти купувати не доводилося. Я б на вашому місці знайшов по Google карті найближчі квіткові магазини біля будинку вашого брата.

Matu
Сообщения: 158
Зарегистрирован: 13 сен 2020, 15:24

Re: Оригінальний дизайнерський букет у Львові

Сообщение Matu »

Мені не хочеться дарувати якийсь банальний букет, він має виглядати гідно, торжество досить серйозне. Але ви мені підкинули гарну ідею, подивлюся відгуки на гугл картах, дякую за увагу.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Оригінальний дизайнерський букет у Львові

Сообщение kodrom »

Matu писал(а):
04 май 2022, 05:23
Їду на весілля до свого двоюрідного брата, потрібно подарувати нареченій якийсь гарний дизайнерський букет. Друзі, може, ви були колись у Львові і знаєте хороші квіткові магазини?
Сам родом я з Одеси, але під час служби в армії зустрів дівчину та залишився жити у Львові. Вже більше року замовляю квіти в інтернеті, ось тут можете вибрати дизайнерський букет https://kvitna.ua/collection/bouquets, вибір великий, можете починати дивитися асортименти.
Я думаю для весілля найкраще підійде букет вершкове повітря, до нього увійдуть такі квіти троянда піонідна, матіола, тюльпан піоновідний, зантедеські, діантус, евкаліпт, хамелаціум. Букет дуже нарядний, кур'єр зможе привезти його навіть до загсу, навіть чужим містом їздити не потрібно.
Изображение

Akkoo
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 18 окт 2020, 09:33

Re: Оригінальний дизайнерський букет у Львові

Сообщение Akkoo »

Хороший вибір квітів є на сайті Діцентра https://dicentra.ua/ua/lviv/bukety/ Квіти у Львові тут одні з найдешевших. Також є доставка по вказаній адресі. Можна оформити заявку на сайті, що теж дуже просто та зручно. Флористи зможуть втілити найсміливіші варіанти в життя, ви обмежені лише своєю фантазією.

Ответить