Де купити безперебійник у Вінниці?

Аватара пользователя
Сникерс
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 29 сен 2022, 01:49
Откуда: Киев

Де купити безперебійник у Вінниці?

Сообщение Сникерс »

Доброго дня. Ми з сім"єю нещодавно переїхали жити до Вінниці. Все начеб-то добре, але тут є проблема, кожного вечора вимикають на декілька годин світло. У мене вдома стоїть електрокотел і є комп"ютер. Щоб вони працювали при вимкненому світлі, вирішили купити безперебійник. Скажіть, будь-ласка, куди нам краще звернутись.
Последний раз редактировалось Сникерс 06 окт 2022, 15:18, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
vikixap209
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 13:44

Re: Де купити безперебійник у Вінниці?

Сообщение vikixap209 »

Привіт. Ми вже близько року проживаємо у Вінниці. Так, тут є такі проблеми з електроенергією. Щоб не було ніяких конфузів і така техніка, як комп"ютер могли працювати нормально, ми купили такий безперебійник. Якщо шукаєте магазин, можу вам підказати.
Последний раз редактировалось vikixap209 06 окт 2022, 15:19, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Сникерс
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 29 сен 2022, 01:49
Откуда: Киев

Re: Де купити безперебійник у Вінниці?

Сообщение Сникерс »

Дякую що відгукнулися. Не хочеться, щоб через вимкнення струму вимкнувся і мій комп"ютер, так як я працюю на ньому. Краще вже купити безперебійник, чим потім починати всю роботу з початку і це в кращому випадку. В гіршому від неправильного вимикання в ньому може злетіти Windows. Де ви купували? Це надійний магазин? Підкажіть, будь-ласка.
Последний раз редактировалось Сникерс 06 окт 2022, 15:23, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
vikixap209
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 13:44

Re: Де купити безперебійник у Вінниці?

Сообщение vikixap209 »

Ми купували безперебійник у надійному інтернет-магазині "Алло". Це перевірений магазин, де немає ніяких підробок. Обрали собі ДБЖ Legrand Keor PDU 800ВА. Це відмінний, компактний безперебійник. Він має габарити 24 x 52 x 15 см, що дозволить вам встановити його будь де і він не завжатиме вам. При купівлі вам надають гарантію на 2 роки. Завдяки цьому безперебійнику ми більше не переймаємось, що наша техніка раптово вимкнеться. Купити такий безперебійник ви можете тут https://allo.ua/ua/vinnicja/istochniki- ... -pitanija/ на сайті є вся інформація та широкий асортимент товару. Вдалої вам покупки.
Изображение

Ответить