Камера відеонагляду

Kosoy
Сообщения: 141
Зарегистрирован: 30 апр 2021, 09:47

Камера відеонагляду

Сообщение Kosoy »

Потрібно знайти IP-камеру з батареєю. Внутрішньої або зовнішньої не важливо. Головне щоб робота була без наявності розетки 220

Narkon
Сообщения: 132
Зарегистрирован: 28 апр 2021, 15:31

Re: Камера відеонагляду

Сообщение Narkon »

Привіт, якщо ви хочете, щоб Системи безпеки давали хороший результат своєї роботи, то економити на такому обладнанні не варто, Я вам відразу про це говорю. Так що можете навіть розглянути камери Dahua, у цього виробника є дуже багато різних камер за різною ціною і з різними характеристиками.

Аватара пользователя
Innesa
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 10 ноя 2021, 11:27

Re: Камера відеонагляду

Сообщение Innesa »

И нам надо на объект поставить. Но цены

Kavala
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 28 окт 2021, 16:48

Re: Камера відеонагляду

Сообщение Kavala »

Мне тоже не так давно надо было поставить камеры. Хорошо, что сразу решено было обратиться в компанию Охрана.юа и там купить камеры hikvision https://ohrana.ua/kamery-videonablyuden ... ion-kitai/ . Мне очень нравится то, что эта компания работает чесно и у них самые выгодные цены, самый большой ассортимент товаров и всегда можно спокойно и без проблем получить консультацию.

Альбина
Сообщения: 182
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:13

Re: Камера відеонагляду

Сообщение Альбина »

Привет! А подскажите, где можно купить видеодомофон на многоквартирный дом?

ГАРАСС
Сообщения: 173
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:14

Re: Камера відеонагляду

Сообщение ГАРАСС »

Могу вам порекомендовать обратиться к профессиональной компании Bas-ip.kiev.ua Именно они нам устанавливали домофон в доме. Это отличная компания с классными домофонами и хорошими расценками. Я вам рекомендую обратиться к ним. Они мастера своего дела, и все вам установят за считанные дни. А их домофон будет вам служит годы.

Аватара пользователя
алый парус
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 24 фев 2021, 15:39

Re: Камера відеонагляду

Сообщение алый парус »

Я помітив, що останнім часом мої речі почали зникати з двору. Думаю про те, щоб встановити відеоспостереження, щоб з'ясувати, що відбувається. Де можна придбати якісні камери для відеоспостереження?

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Камера відеонагляду

Сообщение kodrom »

Я довго думав про необхідність встановлення відеоспостереження у себе вдома. Страшно уявити, що відбувається довкола, коли мене немає вдома. Тому я вирішив звернутися до професіоналів з Viatec за допомогою. Привернула увагу їхній професіоналізм та досвід роботи в цій галузі. Вони допомогли мені вибрати відповідний відеонагляд https://viatec.ua/catalog/videonagliad з огляду на особливості мого будинку. Тепер у мене встановлена якісна система відеоспостереження, яка дає мені спокій та впевненість у безпеці мого будинку.

Ответить