Квадроцикл

Аватара пользователя
Tamara
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 17 май 2021, 19:21

Квадроцикл

Сообщение Tamara »

Добрий вечір. У мене чоловік дивлячись на наші дороги в ямах загорівся бажанням купити квадроцикл. Ось цікавить питання де його зараз можна купити і сильно він дорого коштує?

Аватара пользователя
Sobachka
Сообщения: 128
Зарегистрирован: 08 апр 2021, 11:08

Re: Квадроцикл

Сообщение Sobachka »

та така техніка напевно продається в будь-якому мотомагазині. І ціни на неї просто космос. І далеко не факт що вона врятує вас від наших доріг.

Аватара пользователя
deinydei6
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 08 апр 2021, 11:21

Re: Квадроцикл

Сообщение deinydei6 »

Добридень. Ой як я розумію вашого чоловіка. Дороги у нас просто в жахливому стані, а квадроцикл якраз розрахований на бездоріжжі. І я виходячи можливо з цього теж купив собі квадроцикл. І тепер сміливо можу на ньому їздити не дивлячись ні на які дороги. А купити квадроцикл в магазині Moto-Moto. Там хороший їх вибір та й ціни відповідають якості техніки.

Аватара пользователя
Баритон
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 27 июн 2022, 16:58

Re: Квадроцикл

Сообщение Баритон »

Tamara писал(а):
21 июн 2022, 19:35
Добрий вечір. У мене чоловік дивлячись на наші дороги в ямах загорівся бажанням купити квадроцикл. Ось цікавить питання де його зараз можна купити і сильно він дорого коштує?
Купили вже? Поділіться враженням, що та як. Теж думаю придбати, тільки не можу наважитися. Чи варто брати?

Lesya
Сообщения: 261
Зарегистрирован: 13 янв 2022, 11:31

Re: Квадроцикл

Сообщение Lesya »

Мы одно время тоже подумывали купить квадроцикл, но поняли, что он нужен только для развлечений, не более. Однако подумав тщательно выбрали электроцикл и трехколесный, благодаря которому можно перевозить груз и т.д. Подбор делали в каталоге компании, электротранспорт в большом ассортименте и главное, что качество и гарантии на высоком уровне, чего не скажу про цены. Касательно техники нареканий нет, тихая, мощная и заряжается довольно быстро. Рекомендую.

Аватара пользователя
Fatima
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 19 фев 2023, 10:03
Контактная информация:

Re: Квадроцикл

Сообщение Fatima »

Согласна, квадрик - это круто, хотя и не так дешево как хотелось бы.

Ответить