Перила для сходів

Slava
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 08 сен 2020, 07:55

Перила для сходів

Сообщение Slava »

Підкажіть де можна замовити перила для вуличних сходів?

Oliver
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 07 сен 2020, 07:14

Re: Перила для сходів

Сообщение Oliver »

Ми для нашого котеджу замовляли такі перила "Універсальні" https://terracxodiv.com.ua/ua/product/p ... versalnye/ Вони міцні, виглядають красиво, а головне прослужать багато років, тому що виготовляються із анодованого алюмінію, його покриття не іржавіє, не стриається і не мутніє. Виготовити їх зможуть фахівці компанії "Територія Сходів", можете звернутися до них за консультацією.
Изображение

ГАРАСС
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:14

Re: Перила для сходів

Сообщение ГАРАСС »

Oliver писал(а):
19 ноя 2021, 12:01
Ми для нашого котеджу замовляли такі перила
Привіт, бачу у вас на підлозі терасна дошка лежить. Підкажіть, де замовляли? Хочу також балкон, сходи та терасу собі зробити, шукаю гарну дошку, щоб не слизька була та якісна.

Альбина
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 18 дек 2020, 21:13

Re: Перила для сходів

Сообщение Альбина »

Отличным вариантом послужат Bruggan террасная доска https://woodplast.com/ru/bruggan/ Она прекрасно подходит для ступеней, для облицовке террасы, зданий, заборов, а высококачественный материал делает её гарантией долговечности и прочности. На сайте вы можете ознакомится с каталогом и выбрать понравившуюся вам расцветку.

Кшемира
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 22 ноя 2021, 20:17

Re: Перила для сходів

Сообщение Кшемира »

Мне лично больше нравятся перила с элементами ковки. Если такие элементы сочетать с деревянными вставками, то такие перила как раз вписываются в современный эко-тренд. Да и смотрятся они очень оригинально, на мой взгляд.

Лолли
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 09:59

Re: Перила для сходів

Сообщение Лолли »

Ще є чудовий варіант замовити ліфт для приватного будинку. Фахівці ТОВ "Скайліфт" виконають будь-які роботи, пов'язані з виготовленням та монтажем, модернізують ліфт або замінять застарілий. Там працює сумлінний персонал із багаторічним досвідом. Ціна ліфта https://lift.kiev.ua/uk/ залежить від країни виробника. Найдешевше, що можуть запропонувати це ліфт на 2 зупинки виробництва Туреччини.

Ответить