Саморізи, шурупи

Аватара пользователя
Sobachka
Сообщения: 128
Зарегистрирован: 08 апр 2021, 11:08

Саморізи, шурупи

Сообщение Sobachka »

Скажіть а де є вибір саморізів і шурупів по гіпсокартону. Просто я ні де не можу їх взагалі знайти в продажу. А ми затіяли будинку розширити ванну і зробити стіни з гіпсокартону. Ось тепер терміново потрібно знайти ці саморізи з шурупами, а то так наш ремонт може затягнутися надовго.

Аватара пользователя
deinydei6
Сообщения: 81
Зарегистрирован: 08 апр 2021, 11:21

Re: Саморізи, шурупи

Сообщение deinydei6 »

ну якщо ви хочете побитріше закінчити ремонт то тоді не сидіть тут а йдіть і купуйте саморізи з шурупами в будь-якому будівельному магазині. це краще ніж просто сидіти тут.

Аватара пользователя
Tamara
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 17 май 2021, 19:21

Re: Саморізи, шурупи

Сообщение Tamara »

та як то кажуть ремонт закінчити не можна його можна тільки призупинити. ну а так таке ви можете і справді знайти в будь-якому магазині. і я тут не бачу ніяких проблем.

Аватара пользователя
Karolina09
Сообщения: 102
Зарегистрирован: 27 май 2021, 16:37

Re: Саморізи, шурупи

Сообщение Karolina09 »

Ой це просто кошмар коли ремонт затягується. Це постійне сміття вдома. Самі так жили певний час. Тому ви правильно говорите потрібно якомога швидше придбати потрібні матеріали, щоб його закінчити. І ми собі брали саморізи і шурупи в інтернет магазині altibud. Там замовлення можна зробити хоч прям зараз і оплатити зручним для вас способом. А самі саморізи і шурупи там досить хороші.

petsi
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 20 июл 2022, 16:21

Re: Саморізи, шурупи

Сообщение petsi »

В обычном строительном магазине можно купить шурупы и саморезы, это вообще никакая не проблема.

Ответить