Потрібен лікар-офтальмолог

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 817
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Потрібен лікар-офтальмолог

Сообщение kodrom »

У мене така робота, що багато часу доводиться проводити за екраном комп'ютера. Зір й так не айс був, а то зовсім спав. Порадьте, будь ласка, хорошого офтальмолога. Хочу проконсультуватися, що мені робити.

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Re: Потрібен лікар-офтальмолог

Сообщение Alexandrov »

Треба все життя слідкувати за здоров'ям очей, використовувати спеціальні окуляри для роботи за компьютером та регулярно робити вправи для очей. Але якщо проблема все ж таки є, то, мабуть, варто знайти рекомендації від знайомих.

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Потрібен лікар-офтальмолог

Сообщение Matvij »

Погоджуюсь з попереднім співрозмовником. Офтальмологічне здоров'я дуже важливо і слід про нього дбати ще до того, як з'являться проблеми. Але якщо вам все ж потрібно звернутися до офтальмолога, то я раджу вам знайти рекомендації від знайомих або шукати лікарів, які мають хорошу репутацію та великий досвід роботи.

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 354
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Re: Потрібен лікар-офтальмолог

Сообщение Марійка »

Я можу порадити вам офтальмологічну клініку "Візіум" https://visium.com.ua/ua/ , де працюють кваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи. Вони проводять консультації та операції офтальмології, допомагають вибрати правильні окуляри та лікування. Варто зазначити, що ця клініка має хорошу репутацію та позитивні відгуки від пацієнтів.
Також важливо зазначити, що в цій клініці використовують сучасне обладнання та технології, що дозволяє проводити точні та ефективні дослідження, а також лікування.

Изображение

Ответить