Вітаміни групи D

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Вітаміни групи D

Сообщение Марійка »

Вчора була у стоматолога. Так ось він порадив мені пити вітаміни групи D. А я ось і думаю сьогодні - навіщо вони мені потрібні. Мені колись ці вітаміни призначав доктор, щ скоріше від коронавірусу одужати. А при чому тут зуби взагалі?

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Вітаміни групи D

Сообщение Matvij »

Чого ви на форум питаєте? Треба було у лікаря, який призначив ці вітаміни, й питати. Мені, до речі, теж призначали вітаміни групи D та цинк для профилактики захворюваності на коронавірус.

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 374
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Re: Вітаміни групи D

Сообщение Alexandrov »

Може ви просто не почули? Може лікар сказав про інші вітаміни? Для зубів та кісток призначають кальцій. А при чому тот вітамін Д, я теж не розумію. Пошукайте інформацію і інтернеті.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 817
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Вітаміни групи D

Сообщение kodrom »

Марійка писал(а):
27 янв 2023, 12:33
Вчора була у стоматолога. Так ось він порадив мені пити вітаміни групи D. А я ось і думаю сьогодні - навіщо вони мені потрібні. Мені колись ці вітаміни призначав доктор, щ скоріше від коронавірусу одужати. А при чому тут зуби взагалі?
Все правильно почули. Лікар у вас гарний, треба його слухати. Вітаміни групи D https://apteka-ds.com.ua/catalog/vitaminy/vitaminy-hrupy-d призначають для того, щоб краще застоювався кальцій та фосфор - тобто для здоров'я зубів та кісток. Також він потрібен організму, що імунітет був сильніший. Також це вітамін приймає участь в роботі серця, впливає на артеріальний тиск та загальну роботу усієї судинної системи. Впиває на гормональний фон організму.
Тобто вітамін групи D потрібен майже усім органам вашого організму.

Изображение

Ответить