Медичне питання

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 373
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Медичне питання

Сообщение Alexandrov »

Доброго вечора усім. Скажіть, що можна робити зараз для профілактики коронавірусу. Щось я дивлюся, хворих на корону стає все більше та більше. Якась не дуже добра динаміка.

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 352
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Re: Медичне питання

Сообщение Марійка »

А що можна робити для профілактики коронавірусу. Вакцинуватися. Уникати великого скупчення людей. Одягати маски.
А взагалі, ковід, я вважаю, буде з нами завжди. Сезонне захворювання. Як грип та застуда.

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 381
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Медичне питання

Сообщение Matvij »

Треба зміцнювати імунітет. Загартовуватися. Спати не менше восьми годин на добу. Менше сидіти перед ноутом, а побільше гуляти на свіжому повітрі. Правильно харчуватися - побільше овочів, фруктів, каш.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Медичне питання

Сообщение kodrom »

Alexandrov писал(а):
23 сен 2022, 15:55
Доброго вечора усім. Скажіть, що можна робити зараз для профілактики коронавірусу. Щось я дивлюся, хворих на корону стає все більше та більше. Якась не дуже добра динаміка.
Що можна робити для профілактики коронавірусу? Вакцинуватися, звісно. А що ще можна порадити.
До речі, я ось про що подумав. Коронавірус - це вірусне захворювання. Я ж багато противірусних препаратів. Я ось нещодавно на сайті аптеки D.S. https://apteka-ds.com.ua/ Знайшов стільки противірусних препаратів. Деякі з них можна приймати як для лікування, так й для профілактики.
Як вважаєте, можна ці препарати приймати для профілактики коронавірусу?

Изображение

Аватара пользователя
алый парус
Сообщения: 98
Зарегистрирован: 24 фев 2021, 15:39

Re: Медичне питання

Сообщение алый парус »

Мене цікавлять вірусні інфекції, де дізнатися більше?

Аватара пользователя
пушок2
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 20 мар 2021, 19:52

Re: Медичне питання

Сообщение пушок2 »

Дорогий другу! Я хотів би порадити тобі прочитати інформацію на сайті про вірусні інфекції https://haeinartlaw.com/ Ця тема дуже важлива, особливо в наші часи, коли віруси можуть бути загрозою для нашого здоров'я. На сайті можна знайти багато корисної інформації про різні види вірусів, їх поширення, симптоми і профілактику. Ця інформація допоможе тобі бути більш свідомим щодо заходів безпеки та допоможе захистити себе і своїх близьких від можливих інфекцій. Я сам прочитав багато корисного на цьому сайті і вважаю, що це важливо для всіх нас. Не гай часу і перевір цю інформацію!

Ответить