Які є хороші заспокійливі засоби в аптеках?

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 354
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Які є хороші заспокійливі засоби в аптеках?

Сообщение Марійка »

Привіт усім, хто зараз на форумі. Зараз життя таке нервове. Скажіть, які є хороші заспокійливі засоби в аптеках. Інакше у мене нервовий зрив буде :( . Буду дуже вдячний за ваші поради :) .

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 375
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Re: Які є хороші заспокійливі засоби в аптеках?

Сообщение Alexandrov »

Десь я читав про курси, на яких вчать медитаційним практикам. Не знаю, платні вони чи ні. Але зараз при бажанні можна знайти й безкоштовну допомогу.
Це як варіант. Можете спробувати.

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Які є хороші заспокійливі засоби в аптеках?

Сообщение Matvij »

Можна звернутися до психотерапевта. Якщо це не дасть ефекту - тоді треба йти до психіатра. Є багато медичних препаратів, які вам допоможуть. Але ж психотропні ліки продаются по рецептам. Та я не варти захоплюватися таким лікуванням. Не злізете потім з нього. У мене знайомий почав приймати препарат Гедозапам. Тепер без нього не може.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 817
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Які є хороші заспокійливі засоби в аптеках?

Сообщение kodrom »

Марійка писал(а):
30 май 2022, 18:22
Привіт усім, хто зараз на форумі. Зараз життя таке нервове. Скажіть, які є хороші заспокійливі засоби в аптеках. Інакше у мене нервовий зрив буде :( . Буду дуже вдячний за ваші поради :) .
Так, життя зараз не дуже спокійне. Але треба як-то призвичаюватися, берегти не тільки фізичне, але й психічне здоровья. Тому що в людському організмі все взаємопов'язане. Як то говорять, всі хворобі від нервів. Що не кажи, а психосоматика - сильна штука. Чи не так?
Що стосується заспокійливих засобів, я би вам порадив купити в аптеці D.S. https://apteka-ds.com.ua/ заспокійливі краплі Arbor Vitae. Це спиртова настоянка глоду, м’яти перцевої, пустирника, хмелю , материнки, звіробою, меліси. Усі трави дуже гарні. Я зараз теж приймаю цю настоянку."

Изображение

Komar
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 04 июн 2022, 05:19

Re: Які є хороші заспокійливі засоби в аптеках?

Сообщение Komar »

Зверніться до лікаря.

Ответить