Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Аватара пользователя
Марійка
Сообщения: 351
Зарегистрирован: 29 сен 2020, 09:27

Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Сообщение Марійка »

У мене дуже проблемні передні зуби - сто разів ліковані, та дуже вони тонкі якійсь. Я боюсь навіть відкушувати ними щось. Яблуко, наприклад, спочатку ріжу ножем, а потім кладу до рота. Порадьте, може мені коронки на них одягти?

Аватара пользователя
Alexandrov
Сообщения: 372
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:23

Re: Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Сообщение Alexandrov »

Такі питання треба ставити не на форумі, а лікарю-стоматологу. Коронки просто так за бажанням не роблять. Це лікар повинен сказати, треба їх робити чи не треба. Так що шукайте хорошого стоматолога.

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 373
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Сообщение Matvij »

Передні зуби взагалі більш ніжні, я би сказав. Тому, я думаю, якщо ви одягнете на них коронку чи коронки (на скільки вам там зубів треба), то це продовжить термін іх служби. Хоча, треба радитися із стоматологом.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 804
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Сообщение kodrom »

Якщо у вас дуже проблемні передні зуби, то одним із можливих варіантів може бути встановлення коронок на них. Коронки - це металеві або керамічні оболонки, які "одягаєть" на старі зуби, щоб покращити їх зовнішній вигляд і захистити від подальших пошкоджень. Однак, перед тим як вирішувати, чи потрібні коронки на передні зуби https://sopranodental.com/services/prot ... redni-zubi , важливо проконсультуватися зі стоматологом, який зможе оцінити стан ваших зубів і порадити оптимальний варіант лікування. Наприклад, можливо знадобиться виконати реставрацію зубів за допомогою композитних матеріалів, якщо старі зуби не мають достатньої опори для коронок. Рекомендую звернутися до стоматологічної клініки "Сопрано" у Львові для отримання професійної консультації та лікування.

Изображение

Аватара пользователя
Варуска
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 01 май 2021, 17:37

Re: Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Сообщение Варуска »

А в Киеве куда обратиться можно?

Аватара пользователя
Сивилья
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 10 фев 2021, 11:45

Re: Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Сообщение Сивилья »

Підкажу вам у Києві сучасну стоматологію це CALM https://calm.ua/services/stomatologiya/ , тут прийом та консультація досвідчених лікарів, звертайтесь. Недорогі ціни і найуважніший підхід до пацієнта, завжди сюди звертаюсь, якщо виникають проблеми із зубами.

Аватара пользователя
Borislav
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 18 янв 2023, 17:20

Re: Де у Львові зробити коронку на передні зуби?

Сообщение Borislav »

Актуально, почитаю. Мені теж зараз потрібно піти до стоматолога, але ніяк не зберуся)))

Ответить