Газовий генератор

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Газовий генератор

Сообщение Matvij »

Привіт друзі! Довго вирішував який генератор купувати для дому, і все ж таки думаю брати газовий, оскільки газ дешевший за бензин. Порадьте хороші варіанти генераторів. Буду вдячний за інформацію.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Газовий генератор

Сообщение kodrom »

Я взагалі собі купив універсальний варіант газ- бензин генератор, який може працювати як на бензині, так і газу, я обираю паливо в залежності від ситуації, але частіше використовую газ, через його дешевшу ціну.

Аватара пользователя
Matvij
Сообщения: 382
Зарегистрирован: 24 апр 2021, 14:04

Re: Газовий генератор

Сообщение Matvij »

Я навіть не знав, що такий є, хотілось би більше інформації про нього. Підкажи, будь ласка, якої конкретно моделі твій генератор, та де ти його купував? Може й мені такий підійде генератор.

Аватара пользователя
kodrom
Сообщения: 816
Зарегистрирован: 29 июл 2020, 08:09

Re: Газовий генератор

Сообщение kodrom »

Більше інформації ти зможеш отримати в інтернет-магазині Intstyle https://intstyle.com.ua/ua/tovari-dlya- ... s2900g-lpg там спеціалісти надають кваліфіковану допомогу по виборі генератора, а вони знають про нього все.

Собі я купив генератор газ-бензин Konner Sohnen KS 2900E G, до якого я тільки докупив переносний балон для газу. Бензину він спалює в годину 1.1 літрів, це також не багато, якщо порівнювати з іншими генераторами. Але користуватись газом ще вигідніше. І ще його великий плюс, він працює тихо.

Изображение

Ответить